عربستان: هیچ شعار و نماد سیاسی در حج نداشتیم

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
07:33 - يکشنبه 05 فروردين 1397
در پایان سی و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشرسازمان‌ ملل در ژنو ۵ قطعنامه ضد صهیونیستی تصویب شد شورای حقوق بشر در پایان ازجامعه بین‌المللی خواست فروش سلاح به رژیم‌صهیونیستی را متوقف‌ کند آمریکا: شورای حقوق بشر سازمان ملل فاقد اعتبار است آمریکا درپی تصویب ۵ قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی در شورای حقوق بشر سازمان ملل تهدید کرد از این شورا خارج می شود هواپیماهای رژیم صهیونیستی اهدافی را در جنوب نوار غزه بمباران کردند با کانال شبکه خبر به روز باشید (پیام رسان سروش و ...) irinn_channel@
کد خبر: ۵۱۹۵۴۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
سخنگوی وزارت کشور عربستان وجود هرگونه شعارها و نمادهای سیاسی در مراسم حج را رد و تاکید کرد که حجاج بیت الله الحرام نه برای بیان مواضع سیاسی، بلکه برای ادای فریضه آمده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش شبکه تلویزیونی الاخباریه سعودی، منصور الترکی در نشستی خبری گفت: همه شعارها و نمادهای سیاسی در ایام حج در خارج از مرزهای عربستان باقی می مانند. ما هرگز احساس نکردیم که حجاج برای بیان مواضعی سیاسی به اینجا آمده باشند، بلکه تنها برای ادای فریضه ای که خداوند سبحان آن را بر ما واجب ساخته است اینجا هستند و خیلی از آنان پس از مدت ها انتظار این فرصت را بدست آورده اند.
 
حجاج تاکید کردند که در هیچ صورتی حاضر نیستند این فرصت را از دست بدهند بنابراین همه مشغول ادای اعمال و مناسک هستند. تاکنون هیچ تخلفی را ثبت نکرده ایم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۹°