روی خط خبر/ ارتقا مهارت آموزی در دوران سربازی

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
01:37 - چهارشنبه 01 آذر 1396
کاخ سفيد از گفتگوي تلفني يک ساعته ترامپ و پوتين خبر داد سخنگوي وزارت خارجه آمريکا: این کشور براي تحريم کره شمالي با ۲۰ کشور گفتگو کرده است
کد خبر: ۵۱۹۸۹۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح از برنامه های مختلف این ستاد در جهت ارتقا مهارت آموزی در دوران خدمت خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار کمالی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر درباره اقدامات ستادکل نیروهای مسلح در زمینه افزایش بهره وری دوران خدمت سربازی گفت: اقداماتی که از جانب ستاد کل نیروهای مسلح در راستای خوشایند سازی خدمت سربازی انجام می شود در چند جهت صورت می گیرد که یکی از مهم ترین آنها مهارت آموزی و توانمندسازی سربازان در دوران خدمت است که به عنوان رویکرد جدید ستاد کل نیروهای مسلح مد نظر قرار گرفته است.
وی با اشاره به شیوه های ارتقای مهارت آموزی اظهار کرد: با تعاملی که با سازمان فنی حرفه ای انجام شده است بناست تعداد مشمولانی که تحت آموزش های فنی و حرفه ای قرار می گیرند افزایش پیدا کند علاوه بر این برنامه های دیگری نیز در این زمینه در دست تدوین است که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح با اشاره به لزوم افزایش انگیزه و روحیه خدمت در دوران سربازی گفت: علاوه بر بحث توانمندسازی سربازی که به عنوان رویکردی جدید در حال اقدام است باید زمانی که سرباز وارد نیروهای مسلح می شود از بعد معنوی نیز توانمند شود.
سردار کمالی اظهار کرد: علاوه بر آموزش های سنتی و نظامی باید آموزش های معنوی از جمله قرآن آموزی، مسائل اخلاقی، سبک زندگی نیز آموزش داده شود.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح با تاکید براین که سرباز قشر مظلومی در جامعه است که از کیان جامعه دفاع می کند،اظهار کرد: رسانه ها باید به مقوله سرباز بیشتر بپردازند و با انعکاس موضوعاتی هم چون جشنواره جوان سرباز فرهنگ تقدیر از سرباز را در جامعه ترویج دهند.
 
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۱۷°