دیدار رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با وزیر دفاع

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
17:36 - شنبه 05 اسفند 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۲۲۲۷۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با وزیر دفاع تاکید کرد: متخصصان صنعت دفاعی پشتوانه ای خوب برای نیروهای مسلح هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در وزارت دفاع با امیر سرتیپ حاتمی دیدار و گفتگو کرد.
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرتیپ حاتمی را فرمانده ای شناخته شده در بین نیروهای مسلح، برادری مومن، ولایی، سخت کوش، کاردان و توانا در انجام مسئولیت ها دانست و گفت: امیدواریم با حضور شما در وزارت دفاع روند رو به رشد صنعت دفاعی کشور تداوم یابد.
 
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در بخش دیگری از سخنانش مسیر حرکت پیشرفت های دفاعی ایران را پرشتاب قلمداد کرد و افزود: نیروهای مسلح اقتدار و توانایی خود را در دفاع از نظام، میهن اسلامی و صیانت از امنیت و منافع ملی به خوبی مدیریت کرده و آن را ارتقا می دهند و در این مسیر متخصصان صنعت دفاعی نیز پشتوانه بسیار خوبی برای نیروهای مسلح هستند.
 
او با اشاره به انتظارات فرمانده معظم کل قوا از وزارت دفاع گفت: وزارت دفاع باید برای تقویت بنیه دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی به کیفیت، کمیت و نوآوری محصولات دفاعی توجه ویژه ای داشته باشد چرا که دشمنان امروز برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
 
سرلشکر باقری افزود: وزارت دفاع برای ارتقای توان دفاعی کشور بایستی تمامی تمهیدات لازم را بکار گیرد و برای تقویت و تامین سلاح های مورد نیاز نیروهای مسلح، تلاش مضاعف را در دستور کار قرار دهد.
 
وزیر دفاع نیز با تقدیر از حمایت های ستاد کل نیروهای مسلح از حوزه صنعت دفاعی گفت: متخصصان صنعت دفاعی برای تحقق منویات و انتظارات فرمانده معظم فرمانده کل قوا در ظرفیت افزایی دفاعی و تامین نیازمندی نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
 
امیر حاتمی با بیان اینکه حمایت از سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی را پرقدرت تر از گذشته ادامه خواهیم داد، افزود: در برنامه 4 ساله پیش بینی شده در حوزه موشکی، هوایی، پدافندی، رزم زمینی و ... تلاش بیشتری خواهیم کرد تا قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران ضمن تامین امنیت پایدار ملی، پیام لازم را به دشمنان ماجراجو بدهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۲°