اختصاص تسهیلات دو میلیون دلاری به واحدهای صنعتی

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
14:02 - دوشنبه 29 آبان 1396
صندوق بازنشستگی کشوری: بازنشستگان تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه بیمه تکمیلی خود اقدام کنند فردا ۳۰ آبان آخرین مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی آزمون سراسری ۹۶ است ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­دبیر کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی: در حوزه جراحی های ارتوپدی نیازی به اعزام بیماران به خارج از کشور نیست
کد خبر: ۵۳۸۹۲۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
گفتگوی 18:30/
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از پرداخت تسهیلات 2 میلیون دلاری به واحدهای صنعتی در قالب طرح نوسازی صنایع خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سلیمانی گفت: تاکنون 34 هزار واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات طرح رونق و نوسازی ثبت نام کرده اند که از این میان 5 هزار واحد بر اساس اولویت بندی تسهیلات دریافت خواهند کرد.
قرار است 350 مشاور عارضه یاب با مراجعه به واحدهای تولیدی به اولیت بندی واحدها برای دریافت تسهیلات کمک کنند. 
سلیمانی ابراز امیدواری کرد با تکمیل مدارک و فرایند بررسی ها، پرداخت تسهیلات به واحد های ثبت نام کننده در کمتر از 3 ماه محقق شود.
 
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی همچنین گفت: توسعه صنايع كوچك و متوسط، رمز توسعه اقتصادي دهه آينده است.
 
سلیمانی گفت: ما 350 مشاور تربیت کرده ایم و باید اینها اولویت بندی شوند و قرار است به هریک از 5 هزار واحد تسهیلات پرداخت شود که تاکنون 34 هزار واحد صنعتی ثبت نام شده اند و هدف امسال طرح رونق تسهیلات است.
 معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ادامه داد:  تسهیلات برای واحدهای روستایی پرداخت شده است و دولت سر جمع 30 هزار میلیارد دلار تسهیلات پرداخت کرده است.
 سلیمانی گفت: ضمانت ها باید ثبت و بررسی شود و این فرایند تا ابلاغ به بانک حدود 40 تا 45 روز طول می کشد و تا زمان دریافت تسهیلات نیز 2 ماه طول می کشد و اگر مدارک به موقع تحویل شود، تسهیلات هم به موقع پرداخت می شود.
 
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: توصیه ما این است که روند پرداخت تسهیلات به مردم تسهیل شود.
سلیمانی افزود: 81 هزار واحد نیاز به بازسازی دارند و ما با هماهنگی سازمان فنی و حرفه ای افراد مختلفی را آموزش داده ایم تا کار بنگاه ها بهبود یابدو در صنایع هم بهبود داشته باشیم.
سلیمانی دلیل عدم موفقیت در صنایع را نبود تکنولوژی روز دانست و اصلاح ساختار و بهبود مراکز را از نیازهای ضروری صنایع عنوان کرد.
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در خاتمه تاکید کرد: شرکت های دانش بنیان برای ارتقاء دانش و نوآوری در تلاشند تا سازمان ها و شرکت ها را به روز کنند و مراکز خدمات و کسب و کار هم می توانند ما را به این هدف نزدیک کنند.
 
 
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹°    ۱۸°