روی خط خبر/صدور بیش از 2 میلیون روادید اربعین

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
14:04 - دوشنبه 29 آبان 1396
صندوق بازنشستگی کشوری: بازنشستگان تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه بیمه تکمیلی خود اقدام کنند فردا ۳۰ آبان آخرین مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی آزمون سراسری ۹۶ است ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­دبیر کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی: در حوزه جراحی های ارتوپدی نیازی به اعزام بیماران به خارج از کشور نیست
کد خبر: ۵۳۹۰۵۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت: تا کنون 2 میلیون و 320 هزار روادید صادر شده، و بیش از دو ‏میلیون زائر از کشور خارج شده ‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

شهریار حیدری، سخنگوی ستاد ‏مرکزی اربعین در برنامه روی خط خبر گفت: طبق آخرین آمار دریافتی از مراکز صدور روادید تا کنون 2 میلیون و 320 هزار روادید صادر شده و بیش از 2 میلیون و 200 هزار زائر تا کنون از مرزهای زمینی و هوایی کشور خارج شده اند.

حیدری با بیان اینکه امروز نیز بیش از 750 هزار زائر از مرزهای کشور خارج شده اند افزود: 12 دفتر صدور موقت روادید در نقاط مختلف کشور برای رفاه زائران مستقر بود که امروز این تعداد جمع آوری و تنها یک دفتر در ایلام تا ساعت 15 امروز کماکان امور مربوط به زائران را انجام می دهند،  افرادی که روادید دریافت کرده اند و هنوز موفق به خروج نشده و قصد عزیمت دارند می توانندتا  ساعت 15 امروز از مرز ها خارج شوند.

سخنگوی ستاد ‏مرکزی اربعین با بیان اینکه اگر کسی در این ایام نتوانست از روادید خود استفاده کند بعد از ایام اربعین نیز می تواند با توجه به زمان روادید از روادید خود استفاده کند.

او با تکذیب صدور روادید در پایانه های مرزی گفت: این ستاد هیچ نوع ابزاری برای صدور روادید در پایانه ها در اختیار ندارد.

شهریار حیدری، در برنامه روی خط خبر گفت: امسال نسبت به پارسال در بحث تغذیه و اسکان  صدردرصد خدمات دهی داشته ایم.

سخنگوی ستاد ‏مرکزی اربعین با بیان اینکه توان پذیرایی روزانه یک میلیون و 600 هزار نفر از طریق مواکب میسر است افزود: این آمار حاکی از آن است که ما توان خدمات رسانی و پذیرایی بیش از دو میلیون و 600 هزار زائر ایرانی و غیر ایرانی را در این ایام داریم.

 


 

   

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹°    ۱۸°