تصویب پرداخت تسهیلات بلاعوض به زلزله زدگان

irinn | وب سایت شبکه خبر

نسخه آزمایشی       
14:01 - دوشنبه 29 آبان 1396
صندوق بازنشستگی کشوری: بازنشستگان تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا نسبت به حذف یا اضافه بیمه تکمیلی خود اقدام کنند فردا ۳۰ آبان آخرین مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی آزمون سراسری ۹۶ است ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­دبیر کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی: در حوزه جراحی های ارتوپدی نیازی به اعزام بیماران به خارج از کشور نیست
کد خبر: ۵۴۰۷۰۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
سخنگوی دولت اعلام کرد: هیئت دولت 659 میلیارد تومان برای تسهیلات و 281 میلیارد تومان به عنوان کمک بلاعوض به زلزله زدگان کرمانشاه تصویب کرد که اقدامات اجرایی آن از امروز آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نوبخت بعد از نشست هیئت دولت در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: به خانواده های روستایی که نیاز به احداث و بازسازی خانه دارند 25 میلیون تومان و  به خانواده های شهرهای زلزله دیده  35 میلیون تومان وام برای احداث و بازسازی پرداخت می شود.
 
سخنگوی دولت گفت: به هر خانوار آسیب دیده روستایی 5 میلیون تومان و به هر خانواده شهری نیز 6 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود.
 
نوبخت همچنین گفت: خانواده هایی که نیاز به مرمت خانه دارند، 12 میلیون وام و 2 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می شود
 
سخنگوی دولت افزود: کسانی که به خرید لوازم خانه احتیاج دارند، 3 میلیون وام و و 2 میلیون کمک بلاعوض پرداخت می شود.
 
نوبخت همچنین اعلام کرد: برای اسکان موقت خانواده ها، در روستاها 3 میلیون و در شهرها 5 میلیون کمک بلاعوض پرداخت می شود
 
سخنگوی دولت افزود: این مبالغ فقط برای خانواده ها در نظر گرفته شده و غیر از مصوبه ای است که برای جبران خسارات و بازسازی زیربناها و ابنیه دولتی است.
 
سخنگوی دولت گفت: این ارقام به بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده است.
 
نوبخت در ادامه مصاحبه اش بعد از جلسه هیئت دولت همچنین گفت: 2700 میلیارد تومان باقیمانده خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت شده است.
 
برچسب ها: دولت ، نوبخت ، سخنگوی دولت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹°    ۱۸°