خوشرو: مداخلات آمریکا در ایران نقض قوانین حقوق بین الملل است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
08:24 - يکشنبه 29 بهمن 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۵۴۰۳۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
نامه ایران به شورای امنیت
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه های جداگانه به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت، دخالت آمریکا در امور داخلی ایران و حمایت از اقدامات خرابکارانه را محکوم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، غلامعلی خوشرو در این نامه ها می افزاید: در چند روز گذشته، دولت آمریکا با هدایت رئیس جمهور آن کشور اقدامات مداخله جویانه در امور داخلی ایران را به شکل بی شرمانه ای افزایش داده تا آنجا که وزارت خارجه آمریکا معترضان را به تغییر دولت تشویق و اذعان کرد در حال مداخله در امور داخلی ایران از طریق فیسبوک و توئیتر است.
خوشرو تاکید کرده : مداخلات آمریکا در حالیست که خصومت آشکار خود را با مردم ایران از جمله ممانعت از ورود شهروندان عادی به آمریکا نشان داده است. نماینده دائم ایران در سازمان ملل تاکید کرده است : اقدامات مداخله جویانه آمریکا ، نقض قوانین حقوق بین الملل و مخالف اصول و اهداف منشور ملل متحد است و جمهوری اسلامی ایران انتظار دارد کشور ها چنین سیاست ها و سخنان خطرناکی را محکوم کنند .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۵°