پرداخت کل سود سهامداران تا قبل از عید

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
14:29 - شنبه 04 فروردين 1397
در پایان سی و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشرسازمان‌ ملل در ژنو ۵ قطعنامه ضد صهیونیستی تصویب شد شورای حقوق بشر در پایان ازجامعه بین‌المللی خواست فروش سلاح به رژیم‌صهیونیستی را متوقف‌ کند آمریکا: شورای حقوق بشر سازمان ملل فاقد اعتبار است آمریکا درپی تصویب ۵ قطعنامه ضد رژیم صهیونیستی در شورای حقوق بشر سازمان ملل تهدید کرد از این شورا خارج می شود در انفجار خودروی بمب گذاری شده در ادلب سوریه ۱۰ تن کشته و ده ها نفر زخمی شدند کره جنوبی از موافقت کره شمالی برای برگزاری گفتگوهای سطح بالا بین دو کشور در ۲۹ مارس (۹ فروردین) خبر داد آژانس فضایی اروپا: یک ایستگاه فضایی چین از کنترل خارج شده و احتمالا بین ۱۰ تا ۱۳ فروردین به زمین سقوط می کند
کد خبر: ۵۵۵۰۱۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
جزئیات پرداخت سود سهام‌عدالت؛
رئیس سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه سود سهام عدالت از روز سه شنبه، نوزدهم دی ماه به حساب مشمولان واریز می شود، تاکیدکرد: تلاش داریم تا قبل از عیدنوروز کل سود سهامداران را پرداخت کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

پوری حسینی در گفتگوی 18:30 گفت: کلیه 49 میلیون نفری که ثبت نام شده قطعی سهام عدالت هستند، قطعا سود مربوط به سهام خود را دریافت می کنند.

او گفت: کل سود پرداختی 150 هزار تومان است که در سه نوبت و برای کسانی که سهامشان یک میلیون تومان است پرداخت شده و مابقی سهامداران نیز به اندازه 53 درصد از سهام خود، سود دریافت می کنند که در مجموع حدود 80 هزار تومان است و در دو تا سه قسط پرداخت می شود.

پوری حسینی افزود: سهامداران عدالت برای آورده نقدی و تکمیل سقف سهام تا یک میلیون تومان، استقبال کمی کردند.

او افزود: بیشتر کسانی که مشمول دریافت یک میلیون تومان سهام عدالت شده اند کسانی هستند که از محل دریافت تخفیف، به این مبلغ رسیده اند.

او افزود: 49 شرکت مشمول سهام عدالت هستند؛ این شرکتها مجامع خود را برگزار کرده و سود سالانه خود را هم تقسیم کرده اند که اگر  سود سهامداران از این شرکتها را به طور کامل دریافت کنیم مبالغ سود را نیز هرچه سریعتر به سهامداران پرداخت می کنیم.

او گفت: تلاش داریم تا قبل از عیدنوروز کل سود سهامداران را پرداخت کنیم. از آنجایی که سود سهام ارتباطی با مالکیت سهام ندارد، گام آخر سهام عدالت نقد شوندگی سهام عدالت است.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان سهام عدالت می توانند سودهای دریافتی خود را در مجددا در سازمان بورس سرمایه گذاری کنند زیرا ما قیم مردم نیستیم و خودشان می توانند به هر صورت و  هر جایی که مایلند نسبت به سرمایه گذاری وجوه خود اقدام کنند.

او گفت: من به دلیل خلف وعده سه ماهه در پرداخت سود به سهامداران، از سهامداران سهام عدالت عذرخواهی می کنم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۸°