واکنش رئیس دستگاه قضا به تحریم شدن خود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
08:34 - يکشنبه 29 بهمن 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۵۶۷۹۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
رئیس قوه قضائیه گفت: تحریم رئیس قوه یک کشور، عبور از همه خطوط قرمز بین المللی است و آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی در برابر چنین اقدامی ساکت نخواهد نشست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با اشاره به بدعهدی های آمریکا در قبال برجام گفت: برجام غیرقابل مذاکره و غیرقابل تغییر است.
 
رئیس قوه قضائیه همچنین به تحریم های جدید آمریکا ضد ایران اشاره و تاکید کرد: هر رفتار خصومت آمیز آمریکا، پاسخ متناسب جمهوری اسلامی را به دنبال دارد.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنانش گفت: فضای مجازی امکان مهمی برای استفاده مفید در بسیاری از حوزه هاست، اما این فضا باید برای مردم امن باشد. آیت الله آملی لاریجانی گفت: برخی دستگاهها وظیفه خود را در این زمینه انجام نداده اند. 

 آیت الله آملی لاریجانی گسترش دایره تحریم ها به بهانه های گوناگون را از جمله اقدامات موذیانه آمریکا دانست و با اشاره به انتشار فهرست جدید تحریم های اشخاص و سازمان ها از جمله شخص رئیس دستگاه قضایی، برخی نهادهای مرتبط با سپاه و همچنین شورای عالی فضای مجازی گفت: تحریم رئیس قوه یک کشور، عبور از همه خطوط قرمز بین المللی است و آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی در برابر چنین اقدامی ساکت نخواهد نشست.
 
او افزود: البته نه به لحاظ شخصی بلکه از نظر ملی باید مسئولان، عکس العمل مناسبی نشان دهند که بیانیه وزارت امور خارجه در این زمینه قابل قدردانی است اما آمریکا باید بداند که هر رفتار خصومت آمیزی واکنش متناسب خود را از سوی ایران در پی خواهد داشت.

از نظر شخصی این امر را افتخاری برای خود می دانم و معتقدم که این اقدام دلیل بر صحت مسیر و راهی است که در پیش گرفته ایم، بنابراین از این جهت اقدام آمریکا هیچ اهمیتی ندارد.
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۵°