معرفی نامزدهای جشنواره فیلم فجر

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
22:37 - شنبه 28 بهمن 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۶۴۶۱۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
داوران جشنواره سی و ششمین فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت در نشستی خبر اسامی نامزدهای جشنواره فیلم فجر به تفکیک بخش های مختلف اعلام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهرام بدخشانی، کمال تبریزی، حسن خجسته، خسرو دهقان، رسول صدرعاملی، فرشته طائرپور و محمدرضا فروتن پس از جلسه جمع بندی در سالن نشست های جشنواره آمدند و در جمع خبرنگاران اسامی را اعلام کردند.

رسول صدرعاملی اولین داوری بود که دو بخش را معرفی کرد.

بهترین طراحی لباس:

بمب سارا خالدی زاده، خجالت نکش رعنا امینی،سوتفاهم سارا سمیعی، شعله ور سوسن نوروزی، مغزهای کوچک زنگ زده مارال جیرانی

طراحی صحنه: 

بمب محسن شاه ابراهیمی،تنگه ابوقریب محمدرضا شجاعی، دارکوب آیدین ظریف، سرو زیر آب عباس بلوندی، سوتفاهم کیوان مقدم

بهترین چهره پردازی:

سعید ملکان تنگه ابوقریب، عباس عباسی چهارراه استانبول، فاطمه کمالی و زهرا کمالی دارکوب، مهرداد میرکیانی شعله ور، بابک اسکندری کامیون

بهترین تدوین:

 مهرداد خوشبخت به وقت شام، فرزاد هوتهم دارکوب، بهرام دهقانی و محمد نجاریان عرق سرد، مصطفی خرقه پوش کامیون،مهدی سعدی مغزهای کوچک زنگ زده 

بهترین صدابرداری:

ایرج شهزادی بمب، به وقت شام، رشید دانشمند تنگه ابوقریب، مهراد ملکوتی سوتفاهم،مهرداد ملکوتی مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین صداگذاری:

بهمن بنی اردلان امپراتور جهنم، علیرضا علویان به وقت شام، امیرحسین قاسمی تنگه ابوقریب، 

بهترین فیلمبرداری:

محمود کلاری، حمید خضوعی ابیانه تنگه ابوقریب، علیرضا زرین دست سرو زیر آب، فرشاد محمدی عرق سرد، پیمان شادمانفر مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین نقش مکمل زن:

سحر دولتشاهی عرق سرد، سحر دولتشاهی چهارراه استانبول، لیلی رشیدی عرق سرد، نگار عابدی دارکوب، هدا زین العابدین عرق سرد

بهترین نقش مکمل مرد:

سیامک انصاری بمب، فرهاد اصلانی مغزهای کوچک زنگ زده، پژمان جمشیدی سوتفاهم، جشمید هاشم پور دارکوب، مسعود کرامتی چهارراه استانبول، نوید پورفرج مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین فیلمنامه:

بمب پیمان معادی، سرو زیر آب محمدعلی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر، شعله ور هادی مقدم دوست، حمید نعمت اله، کامیون کامبوزیا پرتوی، مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی

بهترین کارگرانی:

به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا، تنگه ابوقریب بهرام توکلی، دارکوب بهروز شعیبی، سرو زیر آب محمد علی باشه آهنگر، کامیون کامبوزیا پرتوی، مغزهای کوچک زنگ زده هومن سیدی

بهترین نقش اول زن:

سارا بهرامی دارکوب، باران کوثری عرق سرد، شبنم مقدمی خجالت نکش، ماهور الوند چهارراه استانبول، مهناز افشار دارکوب، هانیه توسلی سوتفاهم

نقش اول مرد:

امیر جدیدی: تنگه ابوقریب و عرق سرد، امین حیایی شعله ور، رضا عطاران مصادره، سعید آقاخانی کامیون، نوید محمدزاده مغزهای کوچک زنگ زده

بهترین فیلم:

بمب پیمان معادی و احسان رسول اف، به وقت شام محمد خزاعی، تنگه ابوقریب سعید ملکان، دارکوب محمود رضوی، سرو زیر آب ، کامیون


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°