حضور مقامات در حماسه تماشایی ملت

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در کانال شبکه خبر و پیام رسان سروش irinn_channel@      
23:47 - يکشنبه 29 بهمن 1396
هواشناسی در مناطقی از شمال، شمال شرق، مرکز و دامنه های البرز و زاگرس بارش پراکنده پیش بینی کرد سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای حریق در ساختمان اداری وزارت نیرو در محدوده میدان ولیعصر خبر داد ملکی: عملیات لکه گیری و ایمن سازی محیط انجام شد با کانال شبکه خبر به روز باشید: irinn_channel@
کد خبر: ۵۶۴۶۴۴
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
مقامات و مسئولان با حضور در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن ، همگام با ملت در جشن انقلاب شرکت کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
روسای سه قوا و رئیس مجلس خبرگان رهبری و وزیر امور خارجه و وزاری دولت در جمع پرشور راهپیمایان یوم الله 22 بهمن حضور یافتند.
 
 راهپیمایی  22بهمن اعلام وحدت و یکپارچگی ملت و پیمان با امام راحل
­رئیس جمهور گفت : راهپیمایی  22بهمن اعلام وحدت و یکپارچگی ملت و پیمان با امام راحل برای ادامه راهشان است.
آقای روحانی که در جمع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن حضور پیدا کرده بود، در مصاحبه با خبرنگاران با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امروز حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن که باشکوه تر از همیشه  است پاسخ ملت ما به توطئه های جدید آمریکا و تحرکات صهیونیست ها در منطقه است.
رئیس جمهور تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن اعلام وحدت و یکپارچگی ملت و پیمان با امام راحل برای ادامه راهشان است.
وی گفت: امسال که در آستانه ورود به چهلمین سال انقلاب اسلامی هستیم باید بیش از همیشه خودمان را برای خدمت به مردم آماده کنیم.
آقای روحانی افزود: سال پیش رو انشاءالله سال موفقیت ها، افتتاح طرح ها ، شادمانی ها و سرورها خواهد بود.
رئیس جمهور گفت: سال آینده همه ورزشگاه ها ، سینماها، دانشگاه ها و خیابان های ما باید مملو از نشاط باشد و موفقیت بزرگ چهلمین سال انقلاب اسلامی را سال آینده باید به همه دوستان و بدخواهان به خوبی نشان دهیم .
آقای روحانی تصریح کرد: اعلام می کنم دولت بار دیگر با آرمان های امام و مردم رنج کشیده و انقلابی این سرزمین پیمان می بندد که انشاءالله وفادار به آرمان های امام و ملت باشد.
 
مردم امروز نشان دادند پای ارزش های انقلاب ایستاده اند
رئیس قوه قضاییه هم گفت: مردم امروز هم با حضور باشکوه خود نشان دادند که پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و این ارزش ها را رها نکردند.
آیت الله صادق آملی لاریجانی در جمع پرشور راهپیمایان 22 بهمن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر رمز و راز حضور گسترده مردم در همه عرصه های چهار دهه گذشته افزود: خداوند را شاکریم که امروز هم همچون سالهای گذشته مردم با حضور گسترده و با شکوه خود ، اتحاد ملی و اقتدار ملی کشور را به همه جهانیان نشان دادند.
وی این حضور گسترده را پاسخی مهم به همه توطئه های دشمنان خواند و افزود: این حضور پاسخ قاطعی به یاوه گویی های دشمنانی است که می خواهند در صفوف ملت ما تفرقه ایجاد کنند.
آیت الله آملی لاریجانی گفت: مردم با هر عقیده ای در راهپیمایی ها شرکت می کنند. 
 
 استکبار جهانی حقیقت انقلاب و نظام ما را نمی فهمد و  مردم ما را به درستی نشناخته است
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم گفت: انقلاب اسلامی جزو هویت و همچنین مبانی دینی ماست.
آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: استکبار جهانی حقیقت انقلاب و نظام ما را نمی فهمد و همچنین مردم ما را به درستی نشناخته است.
وی گفت: به کوری چشم دشمن، ترامپ  و امثال ترامپ، امسال حضور مردم در این راهپیمایی چشمگیرتر، با حماسه تر و پرشورتر از سال های گذشته بوده و خواهد بود.
آیت الله هاشمی شاهرودی افزود: راهپیمایی 22 بهمن و همه این قبیل مناسبت ها در حقیقت بخشی از هویت ملت و انقلاب ماست که ریشه در مبانی دینی دارد و به تعبیر امام راحل، این ایام از ایام الله و شعایر دینی و مذهبی است.
وی گفت: این مناسبت ها مبانی اعتقادی، دینی و اسلامی دارد و همین امر سبب شده است که اینگونه شعایر، راهپیمایی ها و حضور گسترده، همبستگی و وحدت پایدار بماند و اقتدار ملت و نظام را به جهانیان نشان دهد و همچنین سبب بیداری اسلامی در کل جهان اسلام شده است.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: عظمت این انقلاب فقط در تغییر یک سیاست، یک حکومت و یا یک رژیم نبوده، بلکه عظمت آن در این است که اسلام را احیا و نه تنها در ایران، بلکه مردم را در منطقه بیدار کرده است.
وی گفت: بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی در کل جهان اسلام به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته است و اینها به جهت همان مبانی اعتقادی و ایمانی است که انقلاب اسلامی دارد.
آیت الله هاشمی شاهرودی افزود: ملت عزیز ما همانگونه که تاکنون پایدار بوده است، پایدار بماند و مسائل مختلف را از مسئولان مطالبه کند و ان شاءالله با همت مسئولان، درایت  و مدیریت حکیمانه مقام معظم رهبری، مشکلات نیز حل خواهد شد.

همه ما در هر چه اختلاف داشته باشیم، در یک کلمه وحدت داریم: مرگ بر آمریکا 
آیت الله جنتی پس از حضور در راهپیمایی گفت: همه ما در هر چه اختلاف داشته باشیم، در یک کلمه وحدت داریم : مرگ بر آمریکا. همه ما دشمن آمریکا ، ظلم و زور هستیم.
حضور مقامات در حماسه تماشایی ملت 
دبیر شورای نگهبان افزود: ما حسینی، علوی و عاشورایی هستیم. امام بزرگوار و رهبر ما پیشاپیش این جمعیت هستند. آمریکا نمی تواند هیچ غلطی کند. آمریکایی ها هر کاری هم که کنند، نمی توانند بر خدا ، بندگان خدا و این مردم متحد غلبه کنند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دلیل مشکل با آمریکا گفت: آمریکا ظلم می کند و زور می گوید، مردم یمن را سرکوب می کند، اسرائیل هم مردم فلسطین را قتل عام می کند، ما دشمن ظلم هستیم، پیروز هم می شویم.
آیت الله جنتی تاکید کرد: 39 سال با همه تحریم ها و جنگ های نظامی و روانی، سرپا ماندیم و در همه صحنه ها موفق شدیم.
 
 پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که این مردم به نظام، دلبسته و پایبند هستند
معاون اول رئیس جمهور هم گفت: مهمترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن این است که این مردم به نظام، انقلاب و آرمان هایی که امام (ره) برای انقلاب ترسیم کردند دلبسته و پایبند هستند و از آن دفاع می کنند.
آقای جهانگیری  از تقاطع خیابان های توحید تا یادگار امام (ره) به جمع کثیر راهپیمایان تهرانی پیوست.
وی درجمع خبرنگاران، گفت: این مردم نشان دادند که پای نظام و آرمان هایشان ایستاده اند و رییس جمهور آمریکا و دیگر قدرتهای دنیا باید بدانند با ملتی بزرگ و انقلابی سروکار دارند که به شدت از انقلاب و نظامشان دفاع و حفاظت می کنند.
 معاون اول رییس جمهور افزود: مسئولان در رفع مشکلات باید بیشتر تلاش کنند. 
 
 ملت ایران بزرگترین سرمایه راهبردی نظام جمهوری اسلامی است
­وزیر امور خارجه هم پس از حضور در راهپیمایی گفت:  ملت ایران را بزرگترین سرمایه راهبردی نظام جمهوری اسلامی دانست.
 محمد جواد ظریف در جمع راهپیمایان 22 بهمن در خیابان انقلاب درباره پیام و اهمیت حضور مردم در راهپیمایی امروز گفت : انقلاب اسلامی با حضور مردم در منطقه ای ناامن ، بیشترین امنیت را برای مردم ایجاد کرده است .
وی افزود : حضور مردم در برابر همه دشمنی ها و فشارها بزرگترین ضامن در بالندگی جمهوری اسلامی ایران است .
رئیس دستگاه دیپلماسی ، حضور مردم را که همواره از انقلاب اسلامی حمایت کرده اند بزرگترین سرمایه ایران دانست.
وزیر امور خارجه تصریح کرد : البته مردم توقعات و ناراحتی هایی دارند و کمبود و کاستی هایی وجود دارد که حتما باید به خواست های آنان توجه ویژه شود.
حضور مقامات در حماسه تماشایی ملت 
ظریف گفت : مردم محکم پشت انقلاب ایستاده اند و از جمهوری اسلامی حمایت می کنند و وظیفه همه مسئولان است که به خواست های مردم به عنوان بزرگترین سرمایه راهبردی نظام توجه کنند.
ظریف افزود : ایران مانند کشورهای منطقه نیست که با خرید امنیت از دیگران بتواند زندگی کند ؛ کشورمان وابسته به همین مردم است که ارزش راهبردی برای نظام دارند پس باید حقوقشان رعایت و به خواست هایشان توجه ویژه شود.
بی پاسخ ماندن تجاوزات صهیونیست ها پایان یافت
وزیر امور خارجه همچنین تاکید کرد : بی پاسخ ماندن تجاوزات رژیم صهیونیستی پایان یافته است.
ظریف در جمع راهپیمایان درباره هدف قرار گرفتن جنگنده ارتش رژیم صهیونیستی در سوریه و تحولات این کشور گفت: صهیونیست ها عادت کرده بودند که بدون هیچ واکنشی به تجاوزشان ادامه بدهند اما دیروز دیدیم که این رویه پایان یافت .

برچسب ها: حضور ، مقامات ، مراسم ، 22 بهمن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۵°