مشروح

خبر 20، جمعه 9 تیر 96

بازگشت مسافران تابستانی/ پایان سفر اروپایی ظریف/ پیام دکتر روحانی به دولت و ملت عراق/ جاذبه های گردشگری کهگیلویه و بویر احمد/ خطیب نماز جمعه تهران پیروزی ملت عراق در برابر داعش و شکست این گروه تروریستی در موصل را تبریک گفت و چند خبر دیگر.
جمعه ۰۹ تير ۹۶ - ۲۰:۵۵

اخبار ورزشی 14:30 جمعه 9 تیر 96

بررسی وضعیت وزنه برداری در ایران
جمعه ۰۹ تير ۹۶ - ۱۵:۲۳

خبر مشروح 13، جمعه 9 تیر 1396

ترافیک پرحجم، در انتظار مسافران در حال بازگشت/ ظریف در کاخ الیزه/ نشست شورای امنیت درباره عملکرد ایران در زمینه قطعنامه 2231 و چند خبر دیگر.
جمعه ۰۹ تير ۹۶ - ۱۵:۰۳

خبر 20 پنجشنبه 8 تیر 96

سقوط دولت خیالی داعش در موصل/ اهواز با 50 درجه گرما/ محدودیت های ترافیکی درجاده ها و چندین خبر دیگر.
پنجشنبه ۰۸ تير ۹۶ - ۲۱:۲۶

اخبار ورزشی 14:30 پنج شنبه 8 تیر 96

تکواندو قهرمانی جهان/ والیبال نشسته آسیا/ اردوی تنیس روی میز جانبازان و معلولین/ فوتبال جام کنفدراسیون ها/ اردوی آبهای آرام / تنیس ساحلی قهرمانی کشور و چندین خبر دیگر.
پنجشنبه ۰۸ تير ۹۶ - ۱۵:۳۸

خبر مشروح 13 پنج شنبه،8 تیر 1396

یک طرفه شدن جاده های شمال به سمت تهران، ترافیک در ورودی های پایتخت/ دیپلماسی ایرانی در آسیا و اروپا، تاکید رئیس مجلس بر حمایت از سرمایه گذاری خارجی در دیدار مدیران ارشد شرکت های کره ای، رایزنی های ظریف با مقامات ایتالیا و فرانسه/ هشدار مسکو به واشنگتن درباره حمله احتمالی به سوریه، لاوروف: اقدامات آمریکا خطرناک است واکنش نشان می دهیم و چندین خبر دیگر.
پنجشنبه ۰۸ تير ۹۶ - ۱۴:۴۸

خبر 20، چهارشنبه 7 تیر 96

هشدار شمخانی به آمریکا درباره ماجراجویی‌ها در سوریه/ گرمای بی سابقه در خوزستان/ نماینده آمریکا در نشست سازمان ملل/ تغییر ساعات کار دستگاه‌های اجرایی ۹ استان گرم کشور، برای مدیریت مصرف برق/ عملیات ارتش عراق در موصل و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۰۷ تير ۹۶ - ۲۱:۵۹

اخبار ورزشی 14:30 چهارشنبه 7 تیر 96

حذف سه تکواندوکار دیگر از دور رقابت های جهانی/ پیروزی تیم ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا - اقیانوسیه و مشخص شدن نخستین فینالیست رقابتهای فوتبال جام کنفدراسیون ها در بازی امشب و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۰۷ تير ۹۶ - ۱۶:۵۰

خبر مشروح 13 چهارشنبه، 7 تیر 1396

ترافیک پرحجم اما روان در جاده ها/ واکنش رئیس جمهور سوریه به ادعاهای جدید واشنگتن/ دومین حمله بزرگ سایبری در یک ماه گذشته و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۰۷ تير ۹۶ - ۱۴:۵۷

خبر 20، سه شنبه 6 تیر 96

سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به سئول/ استقبال گردشگران از خنک ترین استان کشور / تظاهرات ضد آمریکایی در کشمیر/ محکومیت هلند در قتل عام بوسنی / کاهش شاخص های بورس در آمریکا و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۰۶ تير ۹۶ - ۲۱:۴۷

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 6 تیر 96

تکواندو قهرمانی جهان/ والیبال نشسته آسیا/ تغییر قوانین کشتی/ طبیعت گردی و ورزش پس از پایان ماه رمضان را در این بخش خبری ببینید.
سه‌شنبه ۰۶ تير ۹۶ - ۱۷:۱۹

خبر مشروح 13، سه شنبه 6 تیر 1396

پلیس: مسافران بازگشت را به جمعه موکول نکنند/ دومین اجلاس روسای مجالس اوراسیا در سئول/ آخرین نفس های داعش در موصل و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۰۶ تير ۹۶ - ۱۵:۵۴