مشروح

خبر ورزشی 14:30 دوشنبه 30 مرداد 96

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان با دو پیروزی و یک شکست/ پایان رقابت های کاپ آسیا را با نایب قهرمانی تیم ملی بسکتبال ایران و حمایت اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال از منصوریان و چند خبر دیگر
دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۶ - ۱۶:۴۴

اخبار 13 دوشنبه 30 مرداد 96

اعطای تسهیلات خرید خودروی داخلی به بازنشستگان/ جذب سرمایه و فناوری خارجی اولویت وزارت نفت در 4 سال آینده/ تنش آفرینی دوباره آمریکا در شبه جزیره کره و چند خبر دیگر.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۶ - ۱۵:۱۴

اخبار 20 یکشنبه 29 مرداد 96

آغاز کار دولت دوازدهم با سوگند برای پاسداری از اسلام و خدمت به مردم/ رای نمایندگان مجلس به 16 وزیر پیشنهادی از 17 نفر/ قدردانی نمایندگان مجلس از شبکه خبر و چند خبر دیگر.
يکشنبه ۲۹ مرداد ۹۶ - ۲۳:۴۶

اخبار 20، شنبه 28 مرداد 96

حاشیه های روز چهارم مجلس در بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی/ معاون وزیر جهاد کشاورزی: تولید کنندگان 90 درصد کمبود تخم مرغ در بازار را رفع کردند/ محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران شد و چند خبر دیگر.
شنبه ۲۸ مرداد ۹۶ - ۲۲:۰۲

اخبار مشروح 13، شنبه 28 مرداد 96

بررسی صلاحیت و برنامه ی 13 وزیر در خانه ملت/ تسلط ارتش لبنان و محور مقاومت بر مناطق جدیدی در کوهستان های مرزی لبنان و سوریه/ 24 ساعت پس از اسپانیا، آلمان و فنلاند هم هدف حمله تروریستی قرار گرفت و چند خبر دیگر.
شنبه ۲۸ مرداد ۹۶ - ۱۴:۵۱

خبر 20 جمعه 27 مرداد 96

استقبال از خانوده شهید حججی در قم/ برگزاری جشنواره‌ ملی اسباب‌بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان/ واژگونی اتوبوس تایباد - تهران در جاده شاهرود به دامغان با سه کشته و چند خبر دیگر.
جمعه ۲۷ مرداد ۹۶ - ۲۱:۵۳

اخبار مشروح 13 جمعه 27 مرداد 96

حادثه بارسلون/ نمایشگاه بین المللی سوریه/دعای کمیل در مکه/تلاش‌های تازه برای استیضاح ترامپ/گردشگری زمستانی در چله تابستان/تحولات میدانی سوریه/صادرات خودروهای ایرانی/ پلمب در انتظار باغ وحش های بدون مجوز/دست فروشان مترو/لزوم توانبخشی سالمندان/سفری به بزرگترین آبشار چشمه ای جهان/خدمات رسانی به زائران
جمعه ۲۷ مرداد ۹۶ - ۱۷:۰۴

خبر 20 پنج شنبه 26 مرداد 96

بهارستانی ها از 17 وزیر، صلاحیت 10 وزیر را بررسی کردند؛ امروز هم صلاحیت سه وزیر دیگر بررسی شد/ حاشیه های سومین روز بررسی صلاحیت وزرا در مجلس/ هشدار هواشناسی درباره سیل در برخی مناطق کشور و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۶ - ۲۲:۴۶

اخبار ورزشی 14:33 پنج شنبه 26 مرداد 96

راهیابی ایران به جمع 4 تیم برتر بسکتبال آسیا/ فوتبال لیگ برتر/ رئال فاتح سوپرجام اسپانیا و چندین خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۶ - ۱۵:۳۸

اخبار مشروح 13 پنج شنبه 26 مرداد 96

بررسی برنامه و کارنامه ی وزاری پیشنهادی در بهارستان به ساعت بیست و پنچم رسید/ استقبال مشتریان و ناشران یار مهربان، از طرح تابستانه کتاب/ اعتراضات به حمایت های ترامپ از خشونت های نژادپرستانه و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۶ - ۱۵:۲۳

اخبار ورزشی 14:33 دوشنبه 23 مرداد 96

دادگاه حکمیت ورزش، ای اف سی و عربستان را در ماجرای امتناع تیمهای عربستانی از حضور در ایران مقصر دانست/ پرسپولیس تنها نماینده ایران در مرحله یکچهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا، 31 مرداد در عمان به مصاف الاهلی عربستان می رود/ رئال مادرید با شکست بارسلونا ، به فتح سوپرجام اسپانیا نزدیک شد و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶ - ۱۳:۵۲

خبر 20 سه شنبه، 24 مرداد 1396

بررسی برنامه پیشنهادی کابینه - سخنان رئیس جمهور/ موافقان و مخالفان وزرا / حاشیه های مجلس / تلخ و شیرین شورای چهارم تهران و شبح شب های رانندگان چراغ های زنون در خبر 20 سه شنبه، 24 مرداد 1396
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۶ - ۱۲:۱۲